Chitlapakkam, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33BSBPA5951Q1ZK
Call 07949326088 89% Response Rate
Send Enquiry
| Power | 12.5KW |
| Pressure | 110 - 500 mbar |
| Material | Mild Steel |
| Power Source | AC |
| Automation Grade | Automatic |
| Color | White |
| Weight | 3 kg |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50Hz |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Power Source | Electric Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Blower Type | Roots Blower |
| Power | 60 W |
| Speed | 2300 RPM |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details