Chitlapakkam, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33BSBPA5951Q1ZK
Call 07949326088 89% Response Rate
Send Enquiry
| Blower Type | Radial Flow |
| Material | Galvanised Steel |
| Type | Duct Mounted Fan |
| Power | 100 W |
| Impeller Size | 220 mm |
| Fan Speed | 1340 RPM |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50Hz |
View Complete details